Wsparcie dla naszego projektu
w ten sposób dokładasz swoją cegiełkę...Szanowna Pani, Panie, Podróżniku, drogi Gościu!

Będziemy niezwykle szczęśliwi i poczujemy się wyjątkowo docenieni, jeśli w geście dobrej woli, przypływie lepszego humoru, z wyższych pobudek serca lub po prostu dla żartu zechcesz wesprzeć naszą skromną inicjatywę mającą na celu propagowanie wiedzy o naszym słynnym rodaku, podróżniku, człowieku niezwykle wrażliwym na los drugiej osoby - Pawle Edmundzie Strzeleckim.

Można to zrobić na kilka sposobów proponowanych poniżej. Każda, nawet najmniejsza kwota (lub wsparcie rzeczowe czy medialne) zostanie przez nas docenione i podziękowanie pojawi się na specjalnie do tego celu stworzonej stronie.

Sposoby wsparcia:
1. Przelewy24
2. PayPal

3. Wpłata na konto

Przelewy24

Tytułem:
Dodatkowy opis:
Podarowuję:

System Przelewy24.pl obsługuje sposoby płatności większości banków.

W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL - Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

Ani w systemie Przelewy24 ani na stronie www.strzelecki.org nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostepu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłacznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers.PayPal


Wpłata na konto (bank BZWBK)

44 1090 1362 0000 0000 3605 3417